Навчання

Розклад та тривалість занять:

Теоретичні заняття проводяться як в ранкові години, так і ввечері з понеділка по четвер щоденно. Ви самі вибираєте для себе зручний саме для Вас час. Графік занять з практичного водіння складається індивідуально за домовленістю з інструктором. Спочатку слухачі проходять 2 тижні теоретичної підготовки, потім теоретична і практична підготовка відбуваються одночасно.

Перший етап навчання в автошколі – теоретичні заняття

На теоретичних заняттях слухачі вивчають Правила дорожнього руху, надання першої медичної допомоги, безпеку дорожнього руху, розглядають питання будови та експлуатації транспортних засобів. Для цього працюють спеціально обладнані класи. Наші викладачі особливу увагу акцентують на питаннях екзаменаційних білетів, що значно полегшує складання екзаменів в ДАІ.

автошкола кировоград автошкола светофор-К кировоград

Для підготовки до складання екзаменів в ДАІ у нас працює спеціально обладнаний комп’ютерний клас на п’ять осіб.

Другий етап навчання – практичне водіння

уроки вождения кировоград уроки вождения кировоград обучение вождению кировоград

Заняття по водінню проводяться на тренувальному майданчику, розташованому за адресою вул. Комарова 66А, та по затвердженим міським маршрутам. Навчання здійснюється на спеціально обладнаних автомобілях з механічною коробкою передач під керівництвом автоінструктора. Такі машини обладнані дублюючими педалями гальма та зчеплення. Завдяки цьому Ви зможете оволодіти навичками водіння, при цьому не піддаючи ризику ні себе, ні оточуючих.  

Заняття проводяться за індивідуальним графіком для кожного учня, який укладається згідно його побажань.

Більшість слухачів поєднують теоретичні заняття з практикою водіння, завдяки чому скорочується строк підготовки до екзаменів.

Перед початком практичних занять потрібно пройти медичну комісію водія. Медична довідка водія також обов’язкова для складання екзамену у ДАІ.

Тривалість навчання:

Категорія «В» - 100 годин теорії + 40 годин практики водіння

Категорії «А», «А1» - 96 годин теорії + 20 годин практики водіння

Спочатку слухачі проходять 2 тижні теоретичної підготовки, потім теоретична і практична підготовка відбуваються одночасно.

Ви також можете отримати додаткові заняття по удосконаленню навичок водіння, як до складання екзаменів, так і після отримання посвідчення водія. У нас також можливо отримати додаткові уроки водіння на машині з автоматичною коробкою передач.


Вартість навчання: 

Категорія Тривалість Вартість,грн. Примітки
«А1» скутер, мопед 7 тижнів Інформація оновлюється  
«А» мотоцикл 7 тижнів Інформація оновлюється  
«В» легкова 7-8 тижнів Інформація оновлюється  

 

 

 

 

 

Можлива поетапна оплата.

Ціна за навчання є ФІКСОВАНОЮ!